Ako konateľ a majiteľ malej firmy som hľadal službu, ktorá by mi umožnila efektívne využívať RPVS, a zároveň mi ponúkla flexibilné platobné podmienky. S touto službou som našiel ideálne riešenie, pretože mi umožňuje rozložiť platby na mesačné obdobie.  Veľmi oceňujem túto flexibilitu a odporúčam túto službu aj ostatným podnikateľom, ktorí hľadajú pohodlné riešenie pre využívanie RPVS.

Marek Štefanec

konateľ

Naša akciová spoločnosť potrebovala spoľahlivú a efektívnu registráciu v RPVS. S touto službou sme nielen dosiahli rýchlu registráciu, ale aj získali podporu na mieru pre akciové spoločnosti. Teraz môžeme ľahko využiť príležitosti vo verejných zákazkách a posilniť našu pozíciu na trhu.

Katarína Žiaková

členka dozornej rady

Keď som sa rozhodol rozšíriť svoje podnikanie a uchádzať sa o verejné zákazky, narazil som na potrebu zaregistrovať sa v RPVS. Táto služba mi ponúkla nielen registráciu zadarmo, ale aj výkon funkcie oprávnenej osoby za skutočne nízku cenu. Odporúčam všetkým živnostníkom, ktorí chcú využívať RPVS a hľadajú cenovo dostupnú možnosť!"

Michal Baláž

živnostník

Zistite viac o obsahu našej zmluvnej dokumentácie a prečítajte si vzor: Dohoda o plnení povinností oprávnenej osoby 

Kontaktujte nás

V čo najkratšom možnom čase sa vám bude venovať tím odborníkov, ktorý kladie dôraz najmä na ochranu práv a záujmov svojich klientov.


Scroll to Top